کد پرچم
فال - فرزنــــد ایـــــران
X
تبلیغات
موبایل قسطی

فال

یه چند روزی هست گیر دادم به فال و فالگیری!راستش یخورده زندگیم پیچیده شده واسه همین مخم نمیکشید فکر کنم.بعد تصمیم گرفتم از حضرت حافظ کمک بگیرم.نیت کردم و یه صفحه رو باز کردم.فالم انقدر خوب بود که یخورده فکر میکردم که داره برام افسانه تعریف میکنه!! چون اصلا با سن من تطابق نداشت و من همینجوری مات و مبهوت مونده بودم که واقعا داره راست میگه یا نه؟!(در ضمن یه کاغذ کوچولو گذاشتم لای همون صفحه که دوباره بخونمش)...بعد از یه روز یه فال دیگه گرفتم! این دفعه تمام خصوصیات رو درست مییگفت  اما وظایفم بسیار دردناک بود!گفتم پس قبلی چی بود آخه! راستش من شعر هم میگم ! توی زندگینامه ی استاد شهریار خوندم که ایشون برای انتخاب تخلص از حافظ کمک گرفته بود. منم تصمیم گرفتم که از فال استفاده کنم و بالاخره تونستم تخلص خودمو هم انتخاب کنم که شد "شهباز"!


امروز هم دوباره به نیت اون مشکلی که دوروز پیش داشتم یه فال گرفتم که دوباره همون صفحه که میگفتم وظایف سنگین و سختی رو داده بود اومد!خوب حالا من باید چیکار میکردم؟هیچی به خودم گفتم گزیده ای از همه ی این فال هارو گردآوری میکنم و نتیجه میگیرم.خلاصه همینکارو کردم و نتیجش هم در آخر (طبق گفته ی حضرت حافظ) یادآوری کردم.خلاصه الان دیگه تکلیفم حسابی معلوم شده که چیه و بخاطر همین خیلی خیلی خوشحالم!


درکل میخواستم بگم که اگه فالی میگیرید و جوابش چندان با مزاجتون سازگار نمیشه،سعی کنید دوباره امتحان کنید.اما فال اولی رو فراموش نکنید! بعد گزیده ای از این فال هارو گرد آوری کنــید و نتیجه رو هم آخر یادآوری کنید.اینجوری تکلیفتون روشن میشه


پانوشت : الان در فکر افتتاح یه سایت هستم! سایتی بنام "شهباز" البته هروقت پول دستم اومد.که اولویت زدن سایت زدن وبسایت "پایا گیم" هست. و بعد وبسایت شهباز!اما خدایی چه تخلصی به به به به!-راستی تصویر پست اصلا ربطی به مطلب نداره همینجوری بود !


آخرین ارسال ها